VÁNOČNÍ PROVOZNÍ DOBA

1.decembra 2018

Rádi bychom Vás informovali, že mezi svátky 27.-28.12. a 31.12.2018 budeme mít ZAVŘENO. Poslední možnost k osobnímu odběru PET lahví je v pátek 21.12.2018 do 12hodin. V novém roce budeme pro Vás opět k dispozici od 2.1.2019. Děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám projevili v letošním roce a za vynikající spolupráci. V novém roce Vám přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů, zdraví a i to štěstíčko. Budeme se na Vás těšit v roce 2019.

FACEBOOK

1.septembra 2017

Sledujte nás na Facebooku. Označte naši STRÁNKU „To se mi líbi“ a už si nenechte ujít novinky u nás.
... více

MODERNÉ PET OBALY PRE MINIPIVOVARY

1.októbra 2016

Nabízíme PET obaly pro plnění piva na stáčeních linkách i formou ručního plnění. V období pivních slavností a festivalů určitě oceníte naše odnosná ouška, která zákazníkům usnadní lepší manipulaci.
... více

OBALY NA FRESH JUICE A SMOOTHIE

1.februára 2017

Pripravili sme pre vás nové obaly pre čerstvé šťavy a Smoothie. Fľaše majú široké hrdlo a sú určené pre jedlo bez konzervačných látok. PET fľaše sú v objeme od 250 ml až 1 l. Záleží na vás, ako sa rozhodnete.
... více

PET fľaše pre balenie doplnkov stravy a liekov

NáhľadFľaša

PET fľaša 150 ml Lékovka


kód: PET
obsah: 150 ml
hmotnosť: 23 gr
uzáver: 28 mm
kusov vo vreci: 0 | kusů na proložce: 414
Plastové fľaše sú vhodnými obalmi pre balenie doplnkov stravy, liečiv, ióntových nápojov, šport-drinkov. PET materiál svojimi užitnými vlastnosťami garantuje obal, ktorý znižuje vstup kyslíku. Zafarbenie fľaše zaisťuje ochranu pred UV žiarením. Ponúkáme v provedení hnědá a čirá.

PET fľaša 200 ml Lékovka


kód: PET
obsah: 200 ml
hmotnosť: 23 gr
uzáver: 28 mm
kusov vo vreci: 0 | kusů na proložce: 414
Plastové fľaše sú vhodnými obalmi pre balenie doplnkov stravy, liečiv, ióntových nápojov, šport-drinkov. PET materiál svojimi užitnými vlastnosťami garantuje obal, ktorý znižuje vstup kyslíku. Zafarbenie fľaše zaisťuje ochranu pred UV žiarením. Ponúkáme v provedení čirá a hnědá.

PET fľaša 500 ml Lékovka


kód: PET
obsah: 0,5 L
hmotnosť: 36 gr
uzáver: 28 mm
kusov vo vreci: 0 | kusů na proložce: 186
Plastové fľaše sú vhodnými obalmi pre balenie doplnkov stravy, liečiv, ióntových nápojov, šport-drinkov. PET materiál svojimi užitnými vlastnosťami garantuje obal, ktorý znižuje vstup kyslíku. Zafarbenie fľaše zaisťuje ochranu pred UV žiarením. Ponúkáme v provedení čirá, hnědá a bílá.

PET fľaša 1L Lékovka


kód: PET
obsah: 1 L
hmotnosť: 42 gr
uzáver: 28 mm
kusov vo vreci: 0 | kusů na proložce: 154
Plastové fľaše sú vhodnými obalmi pre balenie doplnkov stravy, liečiv, ióntových nápojov, šport-drinkov. PET materiál svojimi užitnými vlastnosťami garantuje obal, ktorý znižuje vstup kyslíku. Zafarbenie fľaše zaisťuje ochranu pred UV žiarením. Ponúkáme v provedení čirá, hnědá, bílá.

Uzáver 28 mm


kód: Uzávery
obsah:
hmotnosť:
uzáver:
kusov vo vreci:  | kusů na proložce:
Uzáver a odnosné uško na fľaše s priemerom hrdla 28 mm.